“Adoptuj w Poznaniu!” – wrzesień

Tak jak informowaliśmy Was w sierpniu, rozpoczęliśmy współpracę ze Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu. Dzięki akcji “Adoptuj w Poznaniu!” chcemy promować adopcję zwierząt i przedstawiać Wam kejtry, które czekają na swoje domy w Poznaniu. Przyszedł czas na pierwszą prezentację. We wrześniu przedstawiamy Wam piękną Gaję. 

  • Imię: Gaja
  • Wiek: ok. 5 lat
  • Stan zdrowia: wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana
  • Szukamy: doświadczonego właściciela

trudne początki i zdrowotny happy end!

Gaja zanim mogła pokazać swoje wdzięki światu, przez rok była leczona na nużycę. Suczka trafiła do schroniska w paskudnym stanie, oprócz nużycy miała również chore oczy. Dziś po chorobach nie został ślad, suczka wymaga jedynie codziennej pielęgnacji oczu.

Cudowna suczka do adopcji

Gaja to wielka przytulanka. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest energiczna, lubi zabawy z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Jest niestety terytorialna i to stało się przyczyną jej powrotu z adopcji: pilnowała swojego opiekuna i nie dopuszczała do niego innych ludzi. Szukamy więc dla niej doświadczonego właściciela.
Suczka ma około pięciu lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

jesteś zainteresowany adopcją gai?

skontaktuj się ze schroniskiem dla zwierząt w poznaniu!

61 868 10 86, 790 420 016

www.schronisko.com

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową:  http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *