pies do adopcji w poznaniu

„ADOPTUJ W POZNANIU!” – PAŹDZIERNIK

Kontynuujemy naszą współpracę ze Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu w ramach akcji „Adoptuj w Poznaniu!”. Chcemy promować adopcję zwierząt i przedstawiać Wam kejtry, które czekają na swoje domy w Poznaniu. Przyszedł czas na drugą prezentację. W październiku przedstawiamy Wam cudownego seniora – Maksa.  

  • Imię: Maks
  • Wiek: ok. 11 lat
  • Stan zdrowia: wykastrowany i zaczipowany, posiada też aktualne szczepienia
  • Szukamy: właściciela, który pokocha sympatycznego, starszego psa

Największa miłość? Woda i smaczki!

Maks uwielbia wodę i smaczki. Do wody lubi wskakiwać – od razu na głęboką! A dla smaczka potrafi zrobić naprawdę dużo 😉 Nic więc dziwnego, że jest porządnie wykształconym psem: zna komendy i ładnie chodzi na luźnej smyczy. Uwielbia również węszyć i zbierać różne „fanty” na spacerze.

Grzeczny, energiczny i przytulaśny senior!

Maks dobrze dogaduje się z innymi psami, choć sam nie szuka z nimi kontaktu. Mimo 11 lat, jest wciąż bardzo aktywny i energiczny. Lubi być głaskany, grzecznie znosi wszelkie zabiegi higieniczne. Maks jest wykastrowany i zaczipowany, posiada też aktualne szczepienia.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ MAKSA?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową:  http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *