Wybiegi dla psów w Poznaniu

Podczas spaceru z psem należy pamiętać, dokąd nie można z nim wchodzić. Do takich miejsc należą place zabaw, banki, sklepy, niektóre restauracje i tym podobne lokale (chyba, że właściciel postanowił inaczej).

Dla wszystkich właścicieli psów stworzone zostały jednak specjalne wybiegi dla psów w Poznaniu, na których pies może się wybiegać i wyszaleć z innymi czworonogami.

Zobacz wszystkie wybiegi dla psów w Poznaniu!

Warto również pamiętać, że na wybiegach dla psów w Poznaniu obowiązują reguły:

 1. Osoby wprowadzające psy ponoszą pełną odpowiedzialność za ich zachowanie na zasadach przewidzianych w przepisach prawa.
 2. Na terenie wybiegu dopuszcza się zwolnienie psa z uwięzi bez nałożonego kagańca, ale tylko w warunkach uniemożliwiających psu opuszczenie wybiegu i tylko w obecności opiekuna wewnątrz obiektu.
 3. Nie wolno wpuszczać na teren wybiegu psów ras uznawanych za agresywne, ich mieszańców oraz innych czworonogów zagrażających otoczeniu.
 4. Opiekunowie psów zobowiązani są do:
  – niezwłocznego usuwania zanieczyszczeń pozostawianych przez psy,
  – zamykania bramy wejściowej,
  – właściwego i zgodnego z przeznaczeniem korzystania z zamontowanych urządzeń służących do zabaw dla psów, ławek, pojemników i dystrybutorów na worki,
  – niezwłocznego zgłaszania Straży Miejskiej (tel. 986) lub administracji obiektu wszelkich uszkodzeń (awarii) zamontowanej infrastruktury, a w szczególności ogrodzenia i bramy wejściowej.
 5. Osoby nieletnie mogą przebywać na terenie wybiegu tylko pod opieką dorosłych.

(Informacja pochodzi ze strony http://wybiegidlapsowpoznan.pl/regulamin-wybiegow/)

Znasz jakiś nowy wybieg dla psów w Poznaniu? Napisz do nas koniecznie pod adres pieswpoznaniu@wp.pl!

5 thoughts on “Wybiegi dla psów w Poznaniu

  • Hotel Pies Na Wczach says:

   Polecamy okolice naszego hoteliku dla psów. Tuż przy stacji PKP Owińska duży kompleks pożwirowy ma niewielkie ograniczanie czyli miejsca gdzie psy nie mogą się kąpać, Jest to kąpielisko miejskie i ujęcie wody. Poza tymi jest tam dużo zejść i stanowisk wędkarskich, znajdzie się miejsce na ochłodzenie psa. Dla zmotoryzowanych polecam Jezioro Kamińskie.

 1. Alicja says:

  Przydalaby sie informacja o nowej ustawie obowiazujacej od konca listopada 2017, o mozliwosci wyprowadzabia psow bez kaganca i smyczy na mało uczeszczanych terenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *