happy way dla psów

Marka Happy Way na Międzynarodowym Dniu Psa w Posnanii!

– Artykuł sponsorowany –

Już w najbliższy weekend, 30 czerwca i 1 lipca, w centrum handlowym Posnania, odbędzie się specjalny event z okazji Międzynarodowego Dnia Psa! Codziennie między godziną 11 a 17 będzie można wziąć udział w targach psich akcesoriów, pokazach akrobacji i agility, a także wysłuchać porad weterynarza. Jednym z wystawców będzie Happy Way – marka niestandardowych, ręcznie wykonywanych akcesoriów specjalnie dla psów i ich właścicieli.

Z myślą o psach i ich właścicielach

Produkty Happy Way wykonywane są w krótkich seriach ze starannie dobranych materiałów zapewniających trwałość i komfort użytkowania. Firma powstała z myślą o aktywnościach związanych z psami, dlatego w ofercie mamy m.in.: maty samochodowe dla psów w różnych kształtach i rozmiarach. Chronią one wnętrze samochodu przed sierścią, zanieczyszczeniami i wilgocią podczas podróży z psem.


Kocyki dla psów mogą pełnić funkcje mobilnego legowiska lub posłania, chronią przed zniszczeniem kanapy i fotele, a także izolują zwierzaka od chłodnego podłoża.

Podczas spaceru dzięki bandankom Happy Way możemy wyróżnić swojego pupila ciekawym
designem psiej apaszki, która jest profilowana, elastyczna i dwustronna.

Do worko-plecaka zapakujemy wszystkie niezbędne do spaceru lub podróży z psem drobiazgi, kocyk, miskę.

Dzięki nerce, którą możemy nosić na pasie lub na skos tułowia, zawsze mamy przy sobie dokumenty, telefon, psie smaczki czy też woreczki na nieczystości. Nerka jest dwukomorowa, posiada ergonomiczny kształt i jest niezastąpiona podczas spaceru, jazdy na rowerze, wycieczki, wakacji.

Saszetka na karmę lub smaczki posiada karabińczyk i praktyczne rozwiązanie w postaci elastycznego zaciskowego zamknięcia. Saszetkę możemy przymocować do smyczy, do szlufki w spodniach, do plecaka tak aby pyszne smakołyki zawsze były w zasięgu ręki.

Więcej informacji i zdjęć

Produkty marki Happy Way możecie oglądać na:

Zapraszamy!