hike holistic

Test karmy Hike Holistic + kod rabatowy

W ostatnim czasie mieliśmy okazję (a raczej nasz Jack Russell Terrier ;)) przetestować polską markę karmy dla psów – Hike Holistic, o której przeczytacie więcej w poniższym artykule. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy również kod rabatowy. Na hasło “pieswpoznaniu” otrzymacie aż 20% zniżki na zakupy na stronie https://hikepetfood.eu/.

Hike Holistic – kilka słów o samej marce

Hike Holistic to legnicka marka karm dla psów. Jej założyciele postanowili zmienić sposób żywienia zwierząt domowych, opracowując karmy z innowacyjnych składników dla naszych ukochanych pupili. Karmy Hike Holistic zawierają imponującą ilość mięsa, witamin, minerałów i prebiotyków. Receptury karm zawierają wszechstronne wsparcie dla zdrowia trawiennego psa – z gwarantowanymi poziomami probiotyków, prebiotyków, enzymów trawiennych i naturalnego błonnika. 

Hike Holistic Salmon – Karma dla psów dorosłych z Łososiem 65%

Do miski naszego JRT trafiła natesty karma Hike Holistic Salmon. Dlaczego zdecydowaliśmy się ją wypróbować? Oczywiście ze względu na jej skład! Nasz pies od wielu lat je karmę opierającą się na rybie, dlatego ta propozycja w 100% wpasowała się w jego smaki i potrzeby. Spodobało nam się, że karma jest bezzbożowa i że zawiera aż 65% łososia. Warzywne i ziołowe dodatki (m. in. koper, szpinak, fenkuł, szparagi, pomidory) dodatkowo doładowują karmę cennymi witaminami i solami mineralnymi.

https://hikepetfood.eu/index.php/produkt/hike-holistic-salmon-karma-dla-psow-doroslych-z-lososiem-65/

Nasze wrażenia

Karma Hike Holistic Salmon spodobała nam się przede wszystkim ze względu na swój skład. Bardzo duża zawartość łososia i obecność wyjątkowych roślinnych dodatków sprawiają, że pies otrzymuje w swojej misce wszystko, czego potrzebuje. Brak zbóż oraz kurczaka czynią tę karmę również świetną propozycją dla psów alergików. Czy smakowała ona naszemu JRT? Spójrzcie sami! 😀

Na koniec tego wpisu chcielibyśmy jeszcze raz przypomnieć Wam o naszej specjalnej AKCJI PROMOCYJNEJ. Przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy na zakup karmy Hike Holistic. Na hasło “pieswpoznaniu” otrzymacie aż 20% zniżki na zakupy na stronie https://hikepetfood.eu/.

– Artykuł sponsorowany –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *