obroże dla psa

OBROŻA OHMYDOG.PL

Jakiś czas temu na fanpage’u https://www.facebook.com/ohmypetpl/ został zorganizowany konkurs na testera obroży. Razem z Mango, naszym Jack Russell Terrierem, zgłosiliśmy swoją kandydaturę i… udało się! :)

Poprzez wiadomości na Facebooku ustaliliśmy szczegóły rozmiarów obroży i rodzaju zapięcia. Wybraliśmy standardowe zapięcie i obrożę o długości 30cm i szerokości 2cm. W przeciągu kilku dni dotarła do nas przesyłka. Wspólnie z Mango bardzo ucieszyliśmy się z nadejścia listu, jednak po jego otwarciu nasz entuzjazm trochę osłabł. Otrzymaliśmy fajnie wykonaną obrożę, ale w renifery ubrane w czapki mikołaja. Nie chcielibyśmy zostać posądzeni o bycie rozpuszczonymi „francuskimi pieskami”, ale stricte świąteczne klimaty w drugiej połowie lutego to naszym skromnym zdaniem niezbyt trafiony pomysł…

W każdym razie, w związku z powyższym, obrożę przetestowaliśmy tylko w warunkach domowych.

testy produktów dla psów     testy produktów dla psów

MATERIAŁ

Obroża wykonana jest z ładnego materiału – wyraźne kolory, fajna faktura materiału. Niestety nie wiemy, jak będzie z jego wytrzymałością. Ze względu na wzór nie testujemy jej na dworze, a więc nie przeżyła jeszcze deszczu, błota, tarzania w trawie i innych atrakcji. Również nie było potrzeby prania jej.

testy produktów dla psów

ZAPIĘCIE OBROŻY

Wybraliśmy standardowe zapięcie obroży – plastikową klamrę. Wygląda jak w większości tego typu produktów. Raczej nie odznacza się specjalną wytrzymałością czy też łamliwością.

testy produktów dla psów

OGÓLNE ODCZUCIA

Ogólnie rzecz biorąc obroża jest ładna i wykonana z odpowiednią starannością. Niestety zniechęcił nas trochę jej wzór. Do testów otrzymaliśmy świąteczną obrożę, której dominującymi kolorami jest błękitno-fioletowy i czerwony. Nam to zestawienie nie przypadło do gustu, ale wiemy, że na stronie http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/ można znaleźć wiele innych wzorów, które podobają nam się bardziej :)

OBROŻĘ OHMYDOG.PL, W SKALI OD 1 DO 5, OCENILIBYŚMY NA 4,0.

Jakość wykonania: 4,5
Estetyka: 4,0
Wytrzymałość: ?
Orientacyjna cena: ok. 29 zł w zależności od rozmiaru i wybranej opcji
Stosunek ceny do jakości: 4,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *