kino z psem poznań

Do kina z psem? W Poznaniu to możliwe!

Myśleliście kiedyś o tym, że fajnie byłoby się wybrać do kina ze swoim psem? 🙂 My myśleliśmy o tym nie raz, a teraz w końcu mamy taką możliwość! Gdzie i kiedy można skorzystać z takiej okazji? Przeczytajcie koniecznie! 

Pieskie popołudnia w kinie muza

Pieskie popołudnia” organizowane są co tydzień – w poniedziałek – w Kinie Muza, przy ulicy Św. Marcin 30. Ze swoim czworonogiem można przyjść na ostatni seans tego dnia.

Co skłoniło organizatorów do rozpoczęcia tego przyjaznego psom cyklu? Na stronie kina możemy przeczytać: “Niewiele jest miejsc, w którym zwierzęta kocha się tak mocno jak w Kinie Muza w Poznaniu! Jako dowód zapraszamy na nowy cykl poniedziałkowych projekcji premierowych filmów repertuarowych, na które możecie przyjść do nas razem ze swoimi szczekającymi czworonogami. Zadbamy o miskę z wodą oraz o to, aby machało u nas na seansach jak najwięcej psich ogonków”.

DO KINA Z PSEM? Bilety I REPERTUAR!

Bilety na seanse w ramach “Pieskich popołudni” można kupić zarówno w kasie kina, jak i przez Internethttps://www.bilety24.pl/kino/organizator/kino-muza-485. Pamiętajcie jednak, że możliwość obejrzenia filmu z psem istnieje tylko w poniedziałki podczas ostatniego seansu!

Ceny biletów nie różnią się od regularnego cennika i wynoszą:

  • 18 zł – bilet normalny
  • 15 zł – bilet ulgowy
  • 12 zł – bilet newsletterowy

Ponieważ w Kinie Muza przed seansem nie są puszczane reklamy, godzina podana w repertuarze jest godziną rozpoczęcia seansu.

Bieżący repertuar kina znajdziecie na stronie http://www.kinomuza.pl/repertuar. Najbliższy seans dla wszystkich, którzy chcą wybrać się do kina z psem odbywa się 12 marca o godzinie 21:00 i będzie to projekcja filmu “Maria Callas“.