adopcja psa poznań

„ADOPTUJ W POZNANIU” – LISTOPAD

Na dworze robi się coraz chłodniej, a kolejne psy czekają w schroniskach na swoich nowych człowieków… 🙁 Zapraszamy więc na kolejną odsłonę naszej akcji „Adoptuj w Poznaniu!”, którą organizujemy wraz ze  Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu. Mamy takie małe marzenie, że jeszcze przed Świętami kolejne kejtry trafią do ciepłego i przytulnego domku. Może w listopadzie uda nam się pomóc Lotce?

  • Imię: Lotka
  • Wiek: ok. 12 lat
  • Stan zdrowia:  jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Choruje na tarczycę  i musi dostawać leki
  • Szukamy: po prostu kochającego domu 🙂 

Mocne wejście…

Nasze bohaterka, Lotka, miała “mocne wejście” – jeśli tak można o niej powiedzieć. W pewien lutowy poranek do schroniska zadzwonili strażacy z informacją, że ściągają z płotu psa, który na nim zawisł. Było to na terenie ogródków działkowych. Psa, nazwanego później Lotką, przywieźli do schroniska, gdzie zajęli się nim lekarze. Miała poharatany brzuch, ale na szczęście bez uszkodzenia narządów wewnętrznych. Lotka doszła do siebie, ale jej właściciel się po nią nie zgłosił. Czeka więc na dom.

Trochę nieśmiała

Jaka jest Lotka? Trochę nieśmiała, ale w jej pokonaniu zdecydowanie pomaga dużo smaczków! 🙂 Jest również bardzo skora do zabawy. Uwielbia się gonić, więc będzie świetną towarzyszką podczas spacerów. Ma już 12 lat. W schronisku okazało się, że choruje na tarczycę i musi dostawać leki. Jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ LOTKI?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową: http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/