adopcja psa poznań

„ADOPTUJ W POZNANIU” – SIERPIEŃ

W wakacje do schronisk trafia więcej niż zwykle porzuconych psów, które dla swoich właścicieli stały się problemem podczas letnich wyjazdów. 🙁 Dlatego koniecznie przeczytajcie i udostępnijcie dalej drugi wakacyjny wpis dotyczący naszej współpracy ze Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu w ramach akcji „Adoptuj w Poznaniu!”. Promujemy adopcję zwierząt i przedstawiamy Wam kejtry, które czekają na swoje domy w Poznaniu. Z kim chcemy Was zapoznać tym razem? W sierpniu przedstawiamy Wam Cleo! 🙂

  • Imię: Cleo
  • Wiek: 5 lat
  • Stan zdrowia:  jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana
  • Szukamy: nowego właściciela, który będzie najpierw przychodził do schroniska, zanim weźmie ją do domu – musi poznać nowego opiekuna i zaufać mu.

Cleo została sama…

Cleo bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Trafiła tu po śmierci właściciela w marcu ubiegłego roku i wciąż chowa się, gdy widzi obcych. Ale właśnie – jeśli kogoś zna i mu zaufa, okazuje się zupełnie innym psem.

Jaka więc jest poza boksem?

Coraz śmielsza, uwielbiająca węszenie, ładnie chodząca na smyczy, nastawiająca się do głaskania, radosna. No i ten uśmiech… Sama z siebie podaje łapę, jest grzeczna, potrafi sama się wyciszyć.

JAKIEGO DOMU SZUKA?

Dobrze dogaduje się z innymi psami, choć w domu powinna być jedynaczką, ewentualnie towarzyszką spokojnego, stabilnego emocjonalnie psa. Nie polecamy jej jednak do domu z małymi dziećmi.

Cleo to pies, do którego trzeba będzie trochę poprzychodzić, zanim się ją weźmie do domu – musi poznać nowego opiekuna i zaufać mu. Suczka ma pięć lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ CLEO?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową: http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/