adoptuj w poznaniu

„ADOPTUJ W POZNANIU” – PAŹDZIERNIK

Co prawda we wrześniu mieliśmy 1 miesiąc przerwy od akcji “Adoptuj w Poznaniu”, jednak wracamy z dobrymi wiadomościami! 🙂 Niedawno Cleo, czyli nasz Pies Sierpnia, została adoptowana i jest już w swoim nowym domku. Jesteśmy super szczęśliwi i mamy nadzieję, że kolejny pies będzie miał tyle samo szczęścia. Dzisiaj przedstawiamy Wam Elę!

  • Imię: Ela
  • Wiek: ok. 6 lat
  • Stan zdrowia:  jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana
  • Szukamy: spokojnego i cierpliwego domu, w którym odzyska pewność siebie

Eli nie wiodło się najlepiej…

Gdy trafiła do schroniska, była strasznie chuda i zabiedzona. Nie wiadomo, co działo się z nią wcześniej – jej historię znamy jednego z majowych dni zeszłego roku, kiedy to wbiegła komuś do ogródka i stamtąd została przewieziona do schroniska. Przypuszczalnie w poprzednim – przedschroniskowym – życiu nie wiodło jej się najlepiej, ponieważ jest psem bardzo lękliwym i wycofanym.

Potrzebuje czasu, by stać się przytulasem!

Potrzebuje czasu, by zaufać człowiekowi, gdy jednak to nastąpi, okazuje się wielkim przytulasem. Uwielbia towarzystwo znanych sobie ludzi. Lubi chodzić na spacery i bardzo ładnie chodzi na smyczy). Dobrze dogaduje się z innymi psami.

Jakiego domu szuka?

Potrzebuje spokojnego i cierpliwego domu, w którym odzyska pewność siebie. Potrzebuje domu szybko, bo bardzo źle znosi pobyt w schronisku! Ela ma około sześciu lat. Jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Jest na diecie weterynaryjnej – dostaje karmę dla psów cierpiących na nietolerancję pokarmową (hypoallergenic).

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ ELI?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową: http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/