pies w poznaniu

„ADOPTUJ W POZNANIU” – MAJ

Troszkę spóźniony, ale w końcu jest! Kolejny odcinek naszej współpracy ze Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu w ramach akcji „Adoptuj w Poznaniu!”. Chcemy promować adopcję zwierząt i przedstawiać Wam kejtry, które czekają na swoje domy w Poznaniu. Z kolejnym miesiącem przyszedł czas na kolejnego psa. W maju przedstawiamy Wam Zeusa! 🙂 

  • Imię: Zeus
  • Wiek: 1,5 roku
  • Stan zdrowia: zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany
  • Szukamy: kogoś, kto będzie potrafił konsekwentnie z nim pracować 🙂 

Przystojniak w typie rottweilera

Zeus to półtoraroczny pies w typie rottweilera. Jego przyszły właściciel musi mieć duże doświadczenie i być gotowym na pracę z psem. Bo Zeus jest bardzo energiczny i trochę nie wie, co ze swoją energią zrobić. 😉 Widać też, że ma pewne braki w wychowaniu. Jednak kiedy poświęci mu się trochę czasu i dobrze ukierunkuje jego energię, z pewnością odda poświęconą uwagę z nawiązką!

Ogromny pieszczoch i przytulas!

Zeus bardzo lgnie do człowieka, stara się mu okazać przyjaźń i przyjaźni oczekuje. Bardzo lubi pieszczoty i chętnie nadstawia się do głaskania. Na spacerach dużo wącha i niestety ciągnie na smyczy – a ma siłę! Pomaga jednak zmęczenie go na wybiegu przed spacerem. 🙂 Bardzo też lubi się bawić – aportuje zabawki, miętosi szarpaki. Jest łasy na smakołyki, co ułatwia pracę z nim. Dosyć mocno się jednak ekscytuje, dlatego należy pracować nad jego samokontrolą.

Trochę pracy i zaangażowania

Na psy reaguje różnie – jeśli są spokojne, on też spokój zachowuje, gdy szczekają, odpowiada im tym samym. Jest dosyć uparty, ale ma zadatki na wiernego i dobrego kompana, a także domowego pieszczocha. Trzeba tylko (i aż) z nim konsekwentnie pracować! Zeus jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ ZEUSA?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową:  http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/