adopcja psa Poznań

„ADOPTUJ W POZNANIU!” – LISTOPAD

Dzisiaj kolejny etap naszej współpracy ze Schroniskiem dla zwierząt w Poznaniu w ramach akcji „Adoptuj w Poznaniu!”. Chcemy promować adopcję zwierząt i przedstawiać Wam kejtry, które czekają na swoje domy w Poznaniu. Przyszedł czas na trzeciego psiego kandydata. W listopadzie przedstawiamy Wam cudowną suczkę – Lukę.  

  • Imię: Luka
  • Wiek: ok. 9 lat
  • Stan zdrowia: zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana; ze względu na problemy z biodrami nie może chodzić po schodach
  • Szukamy: właściciela, który pokocha przepiękną Lukę i który mieszka w domu bez schodów

PIĘKNOŚĆ w typie lapphunda szwedzkiego!

Luka to suczka w typie lapphunda szwedzkiego. Przemiła, ciesząca się na widok człowieka, inteligentna. W schronisku jest od dwóch lat, bo mimo iż budzi zainteresowanie adoptujących, nikt nie jest w stanie dać jej takiego domu, jakiego potrzebuje: bez schodów. Luka cierpi bowiem na poważną dysplazję bioder i chodzenie po schodach jest w jej przypadku niewskazane.

KRÓTKIE SPACERY TEŻ SĄ FAJNE!

Ze względu na swój stan zdrowia Luka powinna chodzić tylko na krótkie spacery. Jednak baaaaardzo lubi i chętnie wtedy węszy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Ma 9 lat, jest zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ LUKI?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SCHRONISKIEM DLA ZWIERZĄT W POZNANIU!

61 868 10 86, 790 420 016

WWW.SCHRONISKO.COM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda adopcja psa w Poznaniu, zajrzyj na naszą stronę internetową:  http://pieswpoznaniu.com/adopcje/adoptuj-w-poznaniu/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *